11.212.855 ΜΟΤΕΡ ΥΔΡΑΥΛΙΚΗΣ ΠΟΡΤΑΣ Mahle MM232 IM 0047 AMJ5233 Letrika (Iskra) DC motor 24V 2.0kW (IM0047) BROC (OIL SISTEM) c162078000 HYDROVEN 56250B220L5K LETRIKA (ISKRA) IM0047, 11212855, AMJ5233
- Κωδικός Προϊόντος: 11.212.855 AMJ5233 Letrika (Iskra) DC motor
Εκδήλωση ενδιαφέροντος
Συμπληρώστε τη παρακάτω φόρμα προκειμένου να σας ενημερώσουμε για τη τιμή και τη διαθεσιμότητα του επιλεγμένου προϊόντος.
Περιγραφή
11.212.855 AMJ5233 Letrika (Iskra) DC motor ΜΟΤΕΡ ΥΔΡΑΥΛΙΚΗΣ ΠΟΡΤΑΣ Mahle MM232
| BROC (OIL SISTEM) | c162078000 |
|---|---|
| HYDROVEN | 56250B220L5K |
| LETRIKA (ISKRA) | IM0047, 11212855, AMJ5233 |
| WEIGHT (KG) | 7.7200 |
|---|---|
| CONDITION | New |
| WARRANTY (MONTHS) | 12 |
| VOLTAGE | 24 V |
| POWER | 2.0 kW |
| ROTATION | Clockwise rotation |
| ROTATION SPEED | 2200 rpm |
| NOTES | Hydraulics, Insulated ground, Ventilation |

